تبلیغات
مزرعه رایگان من - انجمن کشاورزان
شنبه 24 دی 1390

انجمن کشاورزان

   نوشته شده توسط: نوید    

انجمن کشاورزان؟ این دیگه چیه؟

از مرحله 10 به بعد می تونی عضو یکی از انجمن های کشاورزان بشی یا اینکه انجمن کشاورزان خودت رو تاسیس کنی. در چنین جایی می تونی با تعدادی بازیکن همفکر ملاقات کنی و با هم تبادل نظر و بازی کنید. در اینجا کلبه ای وجود داره که تمام بازیکنان می تونن همدیگه رو ملاقات کنن و با هم درخواست های انجمن را انجام بدن. با درخواست های انجمن کشاورزان می تونی امتیاز بگیری و رتبه ات را در انجمن کشاورزان ارتقا بدی یا اجناس تزئینی برای دکوراسیون چشم انداز مزرعه ات دریافت کنی. این اجناس تزئینی با تکمیل درخواست های انجمن آزاد میشه.

چگونه می تونم یک انجمن کشاورزان پیدا کنم؟

به عنوان تاسیس کننده یک انجمن نیاز به یک قطعه زمین خالی داری، چون باید ساختمان انجمن را در جایی بنا کنی. این می تونه مثل بقیه ساختمان ها، ساخته بشه. کافیه یک اسم و توضیح مختصری برای انجمن ات بنویسی. همچنین می تونی یک حق عضویت (می تونی حق عضویت رو رایگان هم کنی) تعیین کنی که وارد سیستم میشه. نام انجمن قابل تغییر هست و تا 25 کاراکتر میتونه باشه. توضیحات انجمن هم تا 100 کاراکتر مجاز هست.

تو می تونی توضیحات رو در هر زمان تغییر بدی. وقتی که در ساختمان انجمن هستی، می تونی روی علامت "مداد" در قسمت بالا- دست چپ کلیک کنی تا به پنجره ویرایش انجمن دسترسی داشته باشی. در اینجا می تونی یک پرچم یا "برچسب" برای انجمن انتخاب کنی. "برچسب" در پشت سر اسم هر عضو نشان داده میشه. فقط رئیس انجمن می تونه در پنجره ویرایش انجمن، تغییرات رو ذخیره کنه.

کجا رو باید امضا کنم؟

وقتی که به مرحله 10 رسیدی، می تونی عضو یک انجمن بشی. یا اینکه قبلا از طریق دوستانت، با چند انجمن آشنا شدی یا اینکه با مراجعه به قسمت آمار شهرک گاو ها، یک انجمن را انتخاب کردی. صرف نظر از نام انجمن، یک دکمه تماس را خواهی دید. با کلیک روی این دکمه می تونی برای استخدام شدن در این انجمن( انجمن ها ) اقدام کنی.

تو در ابتدا وضعیت "داوطلب" رو می گیری و می تونی با این وضعیت وارد ساختمان انجمن بشی. به محض اینکه رئیس انجمن برای استخدام تو تصمیم گرفت، وضعیت تو از "داوطلب" به "عضو" ارتقا پیدا می کنه. تو می تونی از تلگراف اخبار انجمن استفاده کنی. تو می تونی با استفاده از "جاده مخفی" که از پست خانه ات می گذره، با پای پیاده به ساختمان انجمن بری.

رئیس انجمن می تونه یک حق عضویت تعیین کنه. این حق عضویت وارد سیستم میشه و برای تنظیم تعداد اعضای انجمن مورد استفاده قرار می گیره. وقتی که یک "داوطلب" درخواست استخدام خودش رو پس میگیره، این حق عضویت به بازیکن برمی گرده.ولی این حق عضویت برای اعضای رسمی انجمن قابل برگشت نیست.

رئیس کیه؟

موسس انجمن به طور اتوماتیک رئیس انجمن میشه و اختیار کامل برای مدیریت انجمن داره. اون میتونه یک معاون رئیس، کسی که به عنوان ارشد انجمن بعد از رئیس می تونه بهش کمک کنه. البته معاون رئیس می تونه این ترفیع رتبه رو قبول نکنه.

رئیس انجمن می تونه وضعیت "داوطلب" را به "عضو" ارتقا بده، عضو را اخراج کنه و درخواست های انجمن را آغاز کنه.

رئیس انجمن همچنین می تونه وضعیت معاون رئیس را به عضو عادی تنزل رتبه کنه یا مدیریت انجمن را به معاون رئیس محول کنه. رئیس(کسی که نیاز به یک قطعه زمین خالی برای ساختمان انجمن داره) وحتی می تونه کل انجمن رو تعطیل کنه.

تلگراف خبری

تلگراف خبری تمام اطلاعات مربوط به انجمن را بهت نشان میده. چه کسی انجمن را ترک کرده؟ چه کسی برای استخدام در انجمن، درخواست فرستاده؟ کدام درخواست انجمن شروع یا تکمیل شده است؟
رئیس انجمن می تونه پیغامی رو بنویسه یا حذف کنه. این پیغام ها در تلگراف خبری به نمایش در میاد.

درخواست های انجمن - زحمت انتخاب

رئیس انجمن می تونه یک از درخواست ها را انتخاب کنه و هر عضو می تونه در اون شرکت کنه. بالاترین درخواست در جریان هست و هر درخواست تکمیل شده در دسترس قرار می گیره. درخواست ها همیشه احتیاجات متفاوتی دارند. بنابراین، تو اگر باید هویج و گوجه فرنگی ذخیره کنی یا چیز دیگری بکاری، هرگز نمی توانی بفهمی. خواسته ها به محض شروع شدن نمی تونند لغو بشن.
برای نشان دادن اینکه درخواست انجمن در حال اجرا هست، تابلوی اعلانات بالای کلبه از چپ به راست حرکت می کنه و بالعکس.

درخواست های انجمن

وقتی که یک درخواست آغاز شد، شمارش معکوس در چرخ دستی به نمایش گذاسته میشه. برای تکمیل درخواست بایستی محصولات مورد نیاز در زمان معین را تحویل بدی. در صورت تکمیل سریع، یک پاداش می گیری. هرعضو می تونه اجناس رو از قفسه به چرخ دستی هل بده و به نوبه خودش همکاری کنه. مهم نیست که نتونی درخواستی رو تکمیل کنی. تو می تونی مجددا امتحان کنی.

درخواست های انجمن - پاداش

وقتی که یک درخواست انجمن تکمیل شد، انجمن امتیاز دریافت می کنه. این امتیاز ها برای مقایسه آمار انجمن با بقیه انجمن ها مورد استفاده قرار می گیره.

به علاوه،رئیس و اعضای انجمن برای مرحله شان ، امتیاز دریافت می کنن. ( با امتیاز انجمن و امتیازاعتبار اشتباه نشه.) به علاوه اینکه موارد چشم انداز مزرعه فعال می شن که تمام اعضای انجمن (به غیر از داوطلب های انجمن) می تونن اونها رو در کلبه خود سفارش بدن. در صورت ترک یک انجمن، اجناسی را که در کلبه خریداری کردی، باقی می مونن.

می تونی با نگاه کردن به کلبه، روند پیشرفت درخواست های انجمن را ببینی. با اجناسی که در درخواست های مرحله بالاتر می تونی بخری، امکان زیبا کردن کلبه ات را می تونی فراهم کنی.

درخواست های انجمن، امتیاز... امتیاز... امتیاز

در صورت تکمیل درخواست های بالاتر، رئیس انجمن و اعضا می تونن بیشترین امتیاز رو کسب کنن. مراحل پایین تر امتیاز کمی می دهند و درخواست های مراحل پایین تر از 10 هیچگونه امتیازی را نمی دهند. انجمن ها بایستی حداقل 6 عضو را در خود جای دهد تا امتیاز دریافت کنند.

به عنوان رئیس انجمن برای حفظ و نگهداری اعضای انجمن ( ساختمان انجمن) ، امتیاز بیشتری نسبت به سایر تعضای انجمن دریافت خواهد کرد. امتیازی که رئیس انجمن دریافت می کنه برابر است با 1 درصد حاصل تفریق اندازه امتیاز مرحله بعد منهای اندازه امتیاز مرحله فعلی. بالاترین امتیازی که دریافت خواهد کرد عبارتست از : (شماره درخواست * 100 / 200،000) که شامل امتیاز اعضا نیز هست.

مثلا: رئیس انجمن در مرحله 25 بازی قرار داره و درخواست شماره 30 انجمن تکمیل شده است. بنابراین رئیس انجمن 1% از (50،050،000-37،440،000) امتیاز معادل 126،100 امتیاز دریافت می کنه.
با شروع درخواست 61 انجمن، اعضای انجمن هم امتیاز دریافت می کنند. این امتیاز ها ،امتیاز های اعتبار اعضا محسوب میشه. یک امتیاز اعبار، یک امتیاز محسوب میشه. بیشترین تعداد امتیاز ها 20،000 هست.


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر